مسئول بسیج اساتید دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران منصوب شد

جلسه معارفه خسرو پورجوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران مورخ ۱۵/۰۷/۱۳۹۸با حضور جلیل دارا(مسئول بسیج اساتید تهران بزرگ)، مهندس عبدی(رئیس دانشکده فنی انقلاب اسلامی)، محمدرضا جلیلی (رئیس بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای )در محل دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم جناب آقای مهندس عبدی رییس محترم دانشکده فنی انقلاب اسلامی پس از خوش آمد گویی به جناب آقای دکتر دارا رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ و همراهان ایشان و حاضرین در جلسه، در خصوص ویژگی ها و پتانسیل های دانشگاه فنی و حرفه ای بخصوص دانشکده فنی انقلاب اسلامی توضیحاتی را ارائه نمودند. ایشان در خصوص تعداد اساتید، دانشجویان، فضاهای کارگاهی و تعداد رشته های فنی موجود در دانشکده مطالبی را ارائه نمودند. ایشان یکی دیگر از ویژگیهای دانشکده های فنی و حرفه ای را تربیت تکنسین های موفق در حوزه کار و اشتغال دانستند و آمادگی دانشکده را در جهت پیشبرد اهداف سازمان بسیج اساتید و اندیشکده کار و اشتغال مهارت محور اعلام نمودند. ایشان با توجه به پتانسیل ها و فضاهای موجود در دانشکده آمادگی این دانشکده را جهت برگزاری نشست ها اعلام نمودند.در خاتمه رئیس محترم دانشکده اهداف بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را چراغ راه هدایت این دانشکده دانستند.

جلیل دارا (رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ) عنوان کرد ضمن تشکر از حضور در این جلسه و تشکر از ریاست محترم دانشکده فنی انقلاب اسلامی، حضور در اولین دانشکده فنی در کشور را به فال نیک گرفتند. ایشانمهمترین اصل و هدف سازمان بسیج اساتید را حل مساله و مشکلات کشور دانستند و بیان داشتند که بسیج اساتید با کمک اساتید حوزه های پژوهشی و دانشگاهی و ورود به عرصه اجتماع در تلاش است تا محور قراردادن نخبگی در کشور و همچنین در کنار فعالیت های فرهنگی، تحلیل سیاسی و کار پژوهشی و تولید دانش کشور به کمک حل بحران های موجود بپردازد. دکتر دارا خواستار توجه ویژه به جایگاه علم، فناوری و عمل در کانون بسیج اساتید و اندیشکده در کنار وجود اساتید و دانشجویان و پتانسیل های کارگاهی دانشکده فنی انقلاب اسلامیشدند. ایشان جناب آقای پورجوان را به عنوان مسئول کانون بسیج اساتیددانشکده های فنی انقلاب اسلامی معرفی و خواستار آن شدند تا با توجه به پتانسیل جوانی ایشان و همکاری با اساتید دانشکده، در راستای اهداف سازمان قدم بردارند. در خاتمه ایشان داشتن کارگروه های تخصصی و انتخاب موضوعات و مسائل مهم کشور و ارائه راهکار با داشتن برنامه را از مسئول بسیج اساتید خواستار شدند.

دکتر جلیلی: رئیس بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن خوش آمد گویی و تشکر از تشریف فرمایی جناب آقای دکتر دارا و هیات همراه به دانشکده فنی و حرفه ای انقلاب اسلامی و یاست محترم دانشکده فنی انقلاب اسلامی، توضیحاتی را از فعالیت های شش ماهه بسیج اساتید دانشگاه فنی ارائه نمودند. ایشان تشکیل ۷۵ کانون در سطح کشور و ۱۳ اندیشکده تخصصی در کشور را فعالیت های این دانشگاه در شش ماهه نخست دانستند.ایشان با اشاره به برگزاری دوره های تخصصی، بازدیدهای تخصصی از مراکز مختلف پژوهشی و کارگاهی در کشور و همچنین تشکیل کانون مرکزی دانشگاه فنی با حضور اصحاب صاحب فن و معاونین را از دیگر فعایت های این دانشگاه برشمردند.ایشان در خاتمه مطالبی در خصوص تشکیل کانون بسیج اساتید دانشکده فنی انقلاب اسلامی و پتانسیل های موجود در این دانشکده و حمایت های رئیس مرکز از این کانون بیان فرمودند.

در خاتمه جلسه حکم مسئولیت جناب آقای دکتر خسرو پورجوان به عنوان مسئول کانون بسیج اساتید در جلسه قرائت گردید و دکتر دارا و هیات همراه از فضاهای موجود در دانشکده بازدید نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.