سازمان بسیج اساتید تهران بزرگ برگزار می کند:

نخستین رویداد استارتاپی انتخابات در ایران

جنبش استادی ایران در صیانت از مردم سالاری دینی و برای دستیابی به انتخابات تراز چله دوم انقلاب اسلامی نخستین رویداد استارتاپی انتخاباتی در ایران را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید تهران بزرگ، جنبش استادی ایران طی فراخوانی از دانشگاهیان و نخبگان سراسر کشور برای شرکت در نخستین رویداد استارتاپی انتخابات در ایران دعوت کرد.

بنابراین گزارش این رویدا در ایام گرامیداشت حماسه ۹ دی و با هدف صیانت از مردم سالاری دینی و برای دستیابی به انتخابات تراز چله دوم انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

راه‌های مشارکت حداکثری ایرانیان در انتخابات؛ مراقبت از انتخابات به مثابه حق الناس؛ چگونگی انتخاب اصلح نماینده مطلوب و مجلس کارآمد؛ راه مهارت دخالت بیگانگان در انتخابات ملی؛ رو‌ش‌های نوین انتخابات اصلح در کلان شهرها؛ راه های مطمئن احراز صلاحیت نامزد‌های انتخاباتی؛ روش‌های مهار گردش پول‌های کثیف در انتخابات تمیز؛ راه گذار از قطبی سازی‌های کاذب، قومیت، فرقه‌گرایی؛ راه‌های تحکیم قانون و مهار رفتارهای فراقانونی در روندهای انتخاباتی؛ روش‌های دستیابی به شفافیت در هزینه تبلیغات انتخاباتی؛ فرصت‌سازی از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در پیش برندگی انتخابات سالم از موضوعات مطرح شده در فراخوان رقابت دانشگاهیان و نخبگان کشور در این رویداد استارتاپی است.

دانشگاهیان و نخبگان می‌توانند آثار خود را  ۷ تا ۲۰ دی ماه  به آدرس tehb.‎02@basijasatid.ir ارسال نمایند.

 

https://basijnews.ir/files/fa/news/1398/10/7/2571453_610.pdf

https://basijnews.ir/files/fa/news/1398/10/7/2571472_236.docx

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.