گردهمایی اساتید بسیجی دانشگاه های تهران بزرگ به مناسبت پاسداشت حماسه ۹دی

پاسداشت حماسه ۹دی

گردهمایی اساتید بسیجی دانشگاه های تهران بزرگ به مناسبت پاسداشت حماسه ۹دی به میزبانی بسیج اساتید دانشگاه خوارزمی و همکاری سازمان بسیج اساتید تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید تهران بزرگ، به مناسبت پاسداشت حماسه ۹دی، گردهمایی اساتید بسیجی به میزبانی بسیج اساتید دانشگاه خوارزمی وهمکاری سازمان بسیج اساتید تهران بزرگ برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر رضا حبیبی معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی به نمایندگی از ریاست دانشگاه به حاضران خیر مقدم عرض کردند.

در ادامه مراسم دکترعلیرضا زاکانی عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با گرامی داشت سالروز ۹ دی، ابراز کرد ۹ دی تجلی اراده خدا است که از آستین ملت ایران خارج شد.وی با بیان اینکه فتنه و فتنه‌گری خواهد بود، گفت: باید دید ما چه نسبتی با این فتنه و فتنه‌گری‌ها داریم؟ و چه نقشی می توانیم در جلوگیری از فتنه ها ایفا کنیم؟  نماینده مردم تهران در مجلس نهم افزود: اگر در جنگ صفین، عمار یک ساعت دیرتر شهید می‌شد فتنه اشعث رخ نمی داد و مالک کار را تمام کرده بود.عمار که شهید شد، اشعث به فتنه گری پرداخت و کاری کرد که ورق جنگ برگشت و پس از چندماه مذاکراتی که صورت گرفت آنی شد که نباید می‌شد. ایشان در ادامه به تحلیل اوضاع کشور پرداختند.

سپس از پوستر و فرخوان اولین استارآپ انتخابات در ایران با حضور دکتر احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر جلیل دارا رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ رو نمایی شد. همچنین از دو کتاب نظریه فتنه و مدیریت مقام معظم رهبری در فتنه ۸۸ تقدیر شد.

رونمایی از دو پایگاه اندیشکده راهبردی نفت و مواد غذایی از دیگر بخش‌های این گردهمایی بود.

دکتر جلیل دارا در این مراسم واقعه ۹ دی را به عنوان آزمون سختی نام برد که مردم در آن نمره قبولی بالایی گرفتند.ایشان ضمن دعوت دانشگاهیان به شرکت در ارائه ایده های نو برای تقویت مکانیسم انتخابات در ایران اعلام داشت به زودی ایده های ارسالی در سراسر کشور مورد رقابت و ارزیابی قرار خواهد گرفت و به ایده های برتر جوایز اهدا خواهد شد.

همچنین دکتر احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با پیش‌بینی اینکه لوایح مربوط به FATF در این مجمع رأی نمی‌آورد، گفت: نه با برجام ایران بهشت شد و نه با رد لوایح FATF ایران جهنم می‌شود. وی تصریح کرد: قبلاً می‌گفتند اگر برجام تصویب شود ایران بهشت می شود حالا می‌گویند اگر اف ای تی اف تصویب نشود، ایران جهنم می شود‌ نه با برجام ایران بهشت شد و نه با رد اف ای تی اف ایران جهنم می‌شود. توکلی خاطرنشان کرد: ما از ۴۱ خواسته FATF به ۳۶ تای آن عمل کردیم و فقط به ۴ تای آن عمل نکردیم‌. بنا بر تجربه تاریخی‌ پذیرش اف ای تی اف نسبت به رد آن بیشتر به ضرر مردم خواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.