آمادگی اساتید متخصص حوزه انرژی برای همکاری علمی با کمیسیون انرژی مجلس

دوشنبه 1399/07/21 - 15:09 tehb
جلیل دارا در دیدار با رئیس کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد؛

آمادگی اساتید متخصص حوزه انرژی برای همکاری علمی با کمیسیون انرژی مجلس

مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران گفت: اساتید متخصص حوزه انرژی آماده همکاری علمی با کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ؛ جلیل دارا مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در نشستی با فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

دارا در این نشست ضمن برشمردن ظرفیت‌های نخبگی و علمی اساتید دانشگاه‌های تهران از اعلام آمادگی اساتید برای ارائه همکاری‌های کارشناسی علمی به کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی در شرایط حساس کنونی بیش از هر چیز نیازمند دریافت ایده‌ها و نظرات کارشناسانه علمی است که اساتید دانشگاه‌ها می‌توانند در این زمینه همیار خوبی باشند.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بر ضرورت انجام کار کارشناسی در خصوص بهره‌برداری مطلوب از منابع انرژی در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از ضرورت‌های پیشرفت ایران استفاده بهینه از منابع سرشار انرژی در کشور است و در زمینه‌های استخراج، پالایش و فرآوری باید از متخصصان جوان داخلی استفاده کرد.

در این جلسه، فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز بر استفاده هرچه بیشتر و بهتر از اساتید در موضوع‌های مورد بحث در کمیسیون انرژی اشاره و ابراز امیدواری کرد تا با این اقدام، تصمیم‌های کمیسیون انرژی کارشناسانه‌تر شود.

 

نویسنده :
سجاد فخرايي

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.