مکانیسم ماشه داروی شفابخشی برای آمریکای بیمار نیست

دوشنبه 1399/07/21 - 17:34 tehb
رئیس بسیج اساتید تهران:

مکانیسم ماشه داروی شفابخشی برای آمریکای بیمار نیست

رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران با بیان اینکه مکانیسم ماشه داروی شفابخشی برای آمریکای بیمار نیست، گفت: آمریکای امروز آمریکای بیمار است، مثل یک بیمار که به دنبال دارویی برای بهبودی خود می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ؛ جلیل دارا، رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران طی سخنانی در مراسم معارفه رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه صداوسیما با اشاره به توطئه های آمریکا عیله ملت ایران گفت: آمریکای امروز آمریکای بیمار است. مثل یک بیمار سرطانی که به دنبال دارویی برای بهبودی خود می گردد.

وی تأکید کرد: مسئولان آمریکایی فکر می کنند با توسل به اقداماتی مثل مکانیسم ماشه می توانند از باتلاق بحران های داخلی کشورشان نجات یابند در حالی که مکانیسم ماشه داروی شفابخشی برای آمریکای بیمار نیست.

دارا در ادامه، جایگاه دانشگاه صدا و سیما و کانون بسیج اساتید این دانشگاه را بسیار با اهمیت دانست و عنوان کرد: یکی از مأموریت های این دانشگاه باید تحول آفرینی در حوزه رسانه انقلاب باشد.

 وی در ادامه با اشاره به شدت بالای هجمه دشمن در قالب عملیات روانی و رسانه ای علیه ایران گفت: این موضوع می طلبد که اساتید نخبه و انقلابی در رسانه ملی حضور جدی داشته باشند.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران در ادامه با اشاره به اتخاذ رویکرد حل مسئله در بسیج اساتید، بر اجتماعی کردن علم و به کارگیری دانش اساتید در حل مشکلات جامعه  با کمک رسانه ملی تأکید کرد و افزود: از بسیج اساتید این دانشگاه می خواهیم تا نقش مهمی در ارتباط نخبگان به ویژه اساتید با رسانه ملی ایفا نماید.

گفتنی است در این مراسم که اسفندیاری رئیس دانشگاه صداوسیما، رحمتی رئیس بسیج سازمان صداوسیما و جمعی از اساتید انقلابی حضور داشتند شاکری نژاد به عنوان رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه صداوسیما معارفه شد و شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه صداوسیما نیز معرفی شدند.

نویسنده :
سجاد فخرايی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.