مهمترین کمک به تحریم، تحریف فرهنگ «ما می توانیم» است

دوشنبه 1399/07/21 - 18:31 tehb
دارا:

مهمترین کمک به تحریم، تحریف فرهنگ «ما می توانیم» است

رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران با بیان اینکه پیشرفت ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی هرگز قابل مقایسه با دوره های قبل نیست، گفت: مهمترین کمک به تحریم، تحریف فرهنگ "ما می توانیم" است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ؛ جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه شهید بهشتی عنوان کرد: پیشرفت ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی هرگز قابل مقایسه با دوره های قبل نیست و این موضوع در بسیاری از حوزه ها مورد اعتراف و تأیید نهادهای بین المللی قرار گرفته است. پشت سرگذاشتن مشکلات و دستیابی به پیشرفت ها با اتکای به فرهنگ ما می توانیم صورت گرفته است.

دارا بیان داشت: اما هرجا که درجا زدیم به دلیل عدم اعتماد به فرهنگ ما می توانیم بود و بهترین کمک به تحریم، تحریف فرهنگ ما می توانیم است. در واقع همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید اول تحریف را زدود تا بتوان مقابله جدی با تحریم کرد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران یکی از اهداف عمده قیام سیدالشهدا را مقابله با تحریف عنوان کردو مقابله با تحریف در زمان فعلی را از وظایف نخبگان دانشگاهی دانست.

همچنین وی ضمن تأکید بر اتخاذ رویکرد حل المسائل بسیج اساتید، بیان داشت دانشگاه شهید بهشتی ظرفیت علمی بسیار بالا و متنوعی برای ورود به حل مسائل کشور دارد. لذا ضروریست بسیج اساتید این دانشگاه در تعامل با مدیریت دانشگاه نسبت به حل مسائل و تأسیس گروه های علمی مسأله محور مبادرت ورزند.

در این جلسه نصیری قیداری، رئیس دانشگاه، حجت الاسلام پور ذهبی، مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و تعدای از اساتید نیز صحبت کردند.

نویسنده :
سجاد فخرايی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.