بیانیه بسیج اساتید دانشگاه تهران

آقای موسوی خوینی ها تحلیل شما از شرایط کشور بر اساس کدام تجارب است؟

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه تهران پیرامون نامه اخیر آقای موسوی‌خوینی‌ها به رهبر معظم انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ بیانیه بسیج اساتید دانشگاه تهران پیرامون نامه اخیر آقای موسوی‌خوینی‌ها به رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در روزهای گذشته نامه ای از از سوی یکی از مردان سایه نشین جریان فتنه در رسانه ها خطاب به رهبری معظم انقلاب اسلامی منتشر شد که در آن با نگرانی از وضعیت عمومی کشور و بحران های درگیر و یا پیش رو، مسئولیت ها آن را متوجه تصمیمات نظام اسلامی در مدیریت امور دانسته بود.
طبیعتا در نظام اسلامی بر آمده از آرمان های اصیل انقلاب اسلامی، هر شهروندی این حق و آزادی را دارد تا در مورد مسائل جامعه اظهار نظر نماید و دیدگاه و انتقاد خود را با صراحت و بدون لکنت به زبان آورد. جناب موسوی خویینی ها با کوله باری از تجربه مدیریت در عرصه ای مختلف نظام اسلامی هم علی القاعده از این امر مستثنی نیست؛ اما این نامه با این عبارات و محتوا، سوالاتی را به ذهن مخاطبان مطلع متبادر می کند که خوب است جناب ایشان لختی در خصوص آنها تامل کند، گویی که می دانیم نباید از ایشان انتظار پاسخی رو داشته باشیم.

جناب موسوی خویینی تحلیل شما از وضعیت بحرانی کشور ناشی از کدام مطالعات و تجارب است؟؟ اگر حوزه حکمرانی را در پنج حوزه سیاسی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مورد رصد و ارزیابی قرار دهیم کدام بخش ساختار و عملکرد جز حوزه اقتصاد در شرایط نامطلوب قرار دارد؟ آیا پرچم مقاومت را در حال اهتزاز در پایتخت های منطقه نمی بینید؟ آیا شور و احساس میلیونها جوان عاشق را در پیاده روی سالانه اربعین مشاهده نکردید؟ کسی به شما از فتوحات علمی، دفاعی و نظامی سخن نمی گوید؟ آیا امنیت عمومی کشور ما در بالاترین مقیاس های جهانی قرار ندارد؟ از دوستان مطلع و همراه خود در حوزه های افکارسنجی بپرسید در همان زمانی که جنابعالی در حال سیاه نمایی از وضعیت کشور هستید محبوبیت منصوب مقام معظم رهیری در دستگاه عدلیه به عدد خیره کننده هفتاد و سه درصد رسیده است و متاسفیم بگوییم دولت و رییس دولتی که با تمام وجود برای پیروزی آن سینه چاک کردید و از هر نوع جنگ روانی و تخلف بر علیه همین چهره محبوب رقیبش دریغ نکردید ۹ درصد حامی دارد؟؟ جناب خویینی ها مشخص است مردم از چه کسانی رضایت و از چه کسانی گله مندند. اقتصاد کشور که باید چرخ هایش همزمان با چرخ های سانتریفیوژها بچرخد، به چه روزی انداختید؟

برجام که قرار بود همه مشکلات کشور حتی آب خوردنتان را حل نماید توسط کدخدا به ریشخند گرفته شد و شد آنچه که ولی امر جامعه هشدار و انذار آن را به شما و رفقایتان داده بود. شاید شما هنوز کینه انتخاب خبرگان در ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ را در سینه دارید که چشم بر بدیهیات و ابتداییات مسائل کشور بسته اید و قلمتانان کینه دوزانه می نویسد.

اساتید بسیجی دانشگاه تهران در این شرایط که بی تدبیری ها دولت به اصطلاح تدبیر، با بی حالی و تنبلی و نگاه سازشکارانه به دنبال فشار به مردم جهت پیاده سازی سناریوی سوخته مذاکره با امریکا و غرب است به شما و دوستانتان می گوید که به یاری خدا و با افشای چهره منافقان و خائنانی که بی محابا بر منافع ملی تاختند فصل امید و شکوفایی نزدیک است و مردم ایران با زعامت خامنه ای عزیز تمام قله های عزت و پیشرفت را فتح خواهد کرد.
انهم یرونه بعیدا و نرائه قریبا
بسیج اساتید دانشگاه تهران

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.