شهادت دکتر فخری زاده تأییدی بر حرکت جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع است

چهارشنبه 1399/09/12 - 13:06 سامیار لایقی
دارا:

شهادت دکتر فخری زاده تأییدی بر حرکت جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع است

رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران گفت: شهادت دکتر فخری زاده تأییدی بر حرکت جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع است.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ، جلیل دارا، رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران، در جمع اندیشکده‌های راهبردی و گروه‌های علمی بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران، عنوان داشت: ترور دانشمندان هسته‌ای به ویژه شهید دکتر فخری زاده بیان گر این است که جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع قرار گرفته است و دشمنان این نظام در برابر این پیشرفت دچار استیصال شده اند.


وی افزود شهادت فخری زاده مصداق عینی العلم سلطان است. یقینا ایران عزیز اقتدارش را مدیون مجاهدت علمی دانشمندان بی نام و نشانی است که زندگی خویش را وقف پیشرفت علمی کشور کرده اند و البته شهادت دانشمندان هسته‌ای ما، نخبگان کشور را در ادامه این راه مصمم‌تر می‌کند.

 

در دوره جمهوری اسلامی علم دانشمندان ایران اسلامی بیش از هر زمانی در خدمت منافع ملی کشور بوده است.

 

دارا در این جلسه افزود ما مصمم‌تر از گذشته در مسیر حل مسائل کشور پیش می‌رویم؛ لذا اندیشکده‌های راهبردی و گروه‌های حل مسئله باید ضمن رصد و پایش مشکلات کشور با تشکیل جمع‌های نخبگی بر حل آن‌ها مبادرت ورزند.

 

وی دشمنی رژیم سفاک اسرائیل و حامیان آمریکایی و غربی اش را دیرینه عنوان کرد و افزود: تا زمانی که جمهوری اسلامی همین مسیر پیشرفت علمی را دنبال کند این دشمنی‌ها ادامه خواهد داشت، اما به حول و قوه الهی ایران عزیز با سرعت بیشتر حرکت خواهد کرد و این موانع سد راه پیشرفت نخواهد شد.

 

انتهای پیام/

سجاد فخرایی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.