مسئول گروه علمی حکمرانی و اصلاح ساختار انرژی منصوب شد 

سه شنبه 1399/11/07 - 12:30 سامیار لایقی
طی حکمی:

مسئول گروه علمی حکمرانی و اصلاح ساختار انرژی منصوب شد 

طی حکمی از سوی دکتر دارا رییس بسیج اساتید دانشگاه های تهران، دکترمحمدرضا اکبری به عنوان مسئول گروه علمی حکمرانی و اصلاح ساختار انرژی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ؛ طی حکمی از سوی دکتر دارا رییس بسیج اساتید دانشگاه های تهران، دکترمحمدرضا اکبری به عنوان مسئول گروه علمی حکمرانی و اصلاح ساختار انرژی منصوب شد.

در این حکم آمده است وجود منابع عظیم انرژی در کشور، موهبتی الهی است که یکی از وجوه شکرگزاری از این نعمت، مصرف و بکارگیری صحیح آن می باشد. از طرفی اصلاح ساختار انرژی کشور به منظور بهینه سازی هر چه بیشتر منابع انرژی در جهت پیشرفت و توسعه کشور از ضرورت های حوزه حکمرانی در این عرصه است.

در ادامه آمده است انتظار می رود با استفاده از ظرفیت اساتید متخصص و پژوهشگران دغدغه مند این حوزه ضمن بررسی آسیب ها و چالش ها نسبت به تدوین نظام مسائل حکمرانی انرژی در کشور مبادرت ورزیده و  با بهره گیری از دانش و تجربیات موجود نقش موثری در کمک به تدوین قوانین مورد نیاز و ارائه راهکار های اجرایی اقدام نمایید.

 

انتهای پیام/

سجاد فخرایی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.