بیانیه روز قدس

پنجشنبه 1401/02/08 - 21:16 سامیار لایقی

بیانیه روز قدس

بسیج اساتید تهران بزرگ به مناسبت روز قدس طی بیانیه ای اعلام کرد در شرایطی که استکبار جهانی با به کار گیری تمام ابزار و امکانات خود، به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف میان معتقدان به اسلام است، روز قدس به بستری برای وحدت و یکپارچگی امت رسول الله (ص) تبدیل شده است.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج اساتید تهران بزرگ؛ سازمان بسیج اساتید دانشگاه های تهران به مناسبت فرا رسیدن روز قدس طی بیانیه ای اعلام کرد در شرایطی که استکبار جهانی با به کار گیری تمام ابزار و امکانات خود، به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف میان معتقدان به اسلام است، روز قدس به بستری برای وحدت و یکپارچگی امت رسول الله (ص) تبدیل شده است.

متن این بیانیه به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله الحکیم فی الکتاب المبین: «وَ لا تَهِنوا وَ لا تَحزَنوا وَ اَنتُمُ الاَعلَونَ اِن کُنتُم مُؤمِنین»(سوره اسراء، آیه81)
در روزگاری که ظلم و جنایت علیه مظلومان به یک عادت برای زورگویان عالم تبدیل شده است، هوشمندی و وقت شناسی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، هرساله امت اسلامی را حول محور آرمانی بزرگ در ماه میهمانی خدا دور هم جمع می کند. مسلمانان غیور در تمام نقاط جهان، فریاد خشم و انزجار خود را نسبت به ستم آشکار علیه پاره تن اسلام یعنی فلسطین عزیز ابراز می دارند و امید است به برکت نفسِ مؤمنانة مسلمانان که در ماه مبارک رمضان جلا بخشیده شده، ظلم و ستم زورگویان پایان یابد.
در شرایطی که استکبار جهانی با به کارگیری تمام ابزار و امکانات خود، به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف میان معتقدان به اسلام است، روز قدس به بستری برای وحدت و یکپارچگی امت رسول الله(ص) تبدیل شده که به حول و قوه الهی، تا پایان یافتن ناملایمتی ها علیه مسلمانان و تمام مردم آزادی خواه جهان ادامه خواهد داشت.
بدون هیچ شکی، ملت شریف و روزه دار ایران، در روز قدس امسال و طبق روال همیشگی خود، بار دیگر همراهی خود با تمام آزادی خواهان جهان اعلام خواهد داشت و در کنار مردم مظلوم فلسطین خواهد بود. بسیج اساتید دانشگاه های تهران نیز به عنوان عضوی از جامعه غیور ایران، ضمن تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و منویات رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای(مد ظله العالی)، حضور خود را جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس اعلام می دارد و تمام تلاش و ظرفیت خود را در راستای  تبیین مظلومیت مردم فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی به کار می بندد تا وعده زوال و نابودی رژیم منحوس صهیونیستی، در کمترین زمان ممکن به وقوع پیوسته و تمام جهان از لوث وجود رژیمی سفاک و کودک کش خلاصی یابد. 
یاد و خاطره تمامی شهیدان امت اسلامی به خصوص قهرمان آرمان فلسطین، شهید حاج قاسم سلیمانی گرامی باد

والعاقبة للمتّقین
بسیج اساتید دانشگاه های تهران

خبرنگار: سامیار لایقی قرحی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.