جلسه ریاست بسیج اساتید تهران بزرگ با ریاست و اعضای بسیج اساتید پژوهشگاه رنگ

چهارشنبه 1401/05/05 - 12:56 سامیار لایقی

جلسه ریاست بسیج اساتید تهران بزرگ با ریاست و اعضای بسیج اساتید پژوهشگاه رنگ

دکتر جلیل دارا رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه های تهران در جلسه با ریاست و اعضای شورای بسیج اساتید پژوهشگاه علوم و فنون رنگ:
رویکرد بسیج اساتید حل مسئله و کمک به نظام حکمرانی کشور است.

 

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج اساتید تهران بزرگ؛ جلیل دارا، رئیس بسیج اساتید دانشگاه های در تهران در جلسه شورای بسیج اساتید پژوهشگاه رنگ که با حضور ریاست پژوهشگاه و اعضای کانون این پژوهشگاه برگزار گردید بیان داشت رویکرد بسیج اساتید حل مسئله و کمک به نظام حکمرانی کشور است.

 داراعنوان کرد؛ امروزه مهم ترین نیاز کشور حل مسائل اقتصادی و معیشتی است و یقینا حل این مسائل در گرو ورود نخبگان و دانشگاهیان به عرصه تولید و اشتغال است .

دارا بیان داشت که برای حل مسائل کشور نیاز به عزم جدی نخبگان جهادی، انقلابی و دلسوز است که بحمد الله کشور ما از این ظرفیت برخوردارمی باشد. 

ایشان در ادامه ضمن اشاره به علم نافع گفت ما باید عرصه علم را به سمت علم نافع سوق دهیم علمی که حلال مشکلات کشور باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر از ریاست و اعضای شورای بسیج اساتید این پژوهشگاه بیان داشت با توجه به جایگاه خوب این پژوهشگاه در عرصه تولید علم، باید ماموریت این پژوهشگاه در جهت رفع نیازهای صنعتی کشور باشد.  

تاجیک ریاست پژوهشگاه در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت پژوهشگاه یکی از موارد ترفیع درجه اساتید این پژوهشگاه را مرتفع کردن یک نیاز صنعتی به شمار آوردند و این آمادگی را اعلام کردند که سیاست پژوهشگاه رنگ در راستای حل مسئله ای مشکلات صنعتی کشور خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج اساتید تهران بزرگ درجلسه  با ریاست و اعضای بسیج اساتید پژوهشگاه رنگ

 

خبرنگار و نویسنده: سامیار لایقی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.